Kamuya Türkiye Geneli 2.000 Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

Kamu kurum ve kuruluşlarına Özel Güvenlik görevlisi alımı için beklenen müjdeli haber sonunda açıklandı. Kamuya ve özel sektöre binlerce güvenlik görevlisi alımı yapan Securitas 2.000 özel güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Securitas firma başkanı tarafından yapılan açıklamaya göre, Türkiye geneli bay bayan güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Personel alımına ilişkin diğer detaylara sizler için aşağıda yer verdik.

KAMUYA GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI

kamu personel alımı – kamudanisilanlari.com

2022 yılı Ekim ayı itibari ile Securitas Güvenlik Firması bünyesinde toplam 21 bin 300 güvenlik görevlisi çalışmaktadır. Firma başkanı Kösereisoğlu, 2023 yılında bu sayıyı 23 binin üzerine çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.

Kösereisoğlu 2023 yılı güvenlik görevlisi alım hedeflerini şu şekilde duyurdu: “Tüm müşteri gruplarında elektronik çözümlerin cirodaki payı 2022’de yüzde 13,5’u geçecek. 2023’te ise bu oranı yüzde 14’ün üzerine çıkarmayı planlıyoruz. Buna paralel teknoloji yatırımlarımızı her geçen yıl artırıyoruz. 2021’de teknolojiye 12,5 milyon TL yatırım yaptık. 2022 için hedefimiz 25 milyon TL. 2023 için teknoloji yatırımı hedefimiz 40 milyon TL” dedi.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI BAŞVURUSU

kamudanisilanlari.com

Securitas bünyesinde güvenlik görevlisi olarak kariyer edinmek ve şirketlere güvenlik hizmeti vermek için bu firmayı kullanabilirsiniz. Firmaya başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Güvenlik görevlisi iş ilanı başvurusu için “https://www.securitas.com.tr/kariyer/” adresini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir