Kocaeli Derince Belediyesi Güvenlik Görevlisi ve Beden İşçisi alımı yapıyor!

Türkiye İş Kurumu üzerinden 20 Eylül 2022 tarihi itibarıyla birçok kamu kurum ve kuruluş, özel sektör ve belediyeler farklı meslek gruplarından yeni personel alımı yapmak üzere yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un Kocaeli iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, Derince Belediyesi bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere “Güvenlik Görevlisi” ve “Beden İşçisi” alımları yapacak.

Belediyenin yayınlamış olduğu resmi iş ilanına 18-50 yaş arası bay-bayan tüm adaylar başvuruda bulunabilirler. Alınacak personeller belediye bünyesinde daimi olarak görevlendirileceklerdir. Derince Belediyesi personel alımları halen devam etmekte olup 22 Eylül 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir.

Belediye iş ilanında belirtilen meslek gruplarına başvurular “derpas@derince.bel.tr” adresine online yapılması gerekmektedir. Yapılan başvurular neticesinde uygun görülen adaylar, belediye yetkililerince geri bildirim yapılarak görüşmeye çağrılacaktır. Görüşmeler sonucunda belirlenen adaylar belediye bünyesinde görevlendirileceklerdir.

Kocaeli Derince Belediyesi memur alımı ile ilgili yayınlamış olduğu resmi ilan detayı ve ilan içerikleri aşağıda verilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir