Kura Yok! Bekleme Yok! 720 Bin TL’ye Hemen Teslim 3+1 Satılık Daire!

Kura Yok! Bekleme Yok! Uygun fiyata hemen teslim ev sahibi olmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise işte detaylar; Yapı Kredi Bankası Ankara’da bulunan 129 metrekare büyüklüğündeki apartman dairesini sadece 720 bin TL’den satışa sundu. Bankadan satılık bu daire 3+1 kullanım alanına sahip olup şehir merkezinde yer almaktadır.

Yapı Kredi Bankası bu konuda nakit ve kredili alım kolaylığı ile satışa sunmuştur. Ankara’da daire sahibi olmak isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği bir fırsat satışıdır. Günümüz şartları ile değerlendirecek olursak, TOKİ ev fiyatlarından daha ucuz bir fiyata ve uzun süre beklemeden hemen teslim ev sahibi olabilirsiniz.

Yapının avantajlarına değinecek olursak, şehir merkezinde bulunmasından dolayı gerek toplu taşıma gerekse şahsi araçlar ile her yere kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde toplu taşıma durakları mevcuttur. Apartmanın kendine ait araç otoparkı bulunmaktadır. 4 katlı binanın 2. katında yer alan bu dairenin ısınma sistemi doğalgaz ile sağlanmaktadır.

kamudanisilanlari.com

Yapının yakın çevresinde; Belediye Binası, Gençlik Merkezi, Açık Hava Müzesi, Kütüphane, Aile Sağlığı Merkezi, Eczaneler, Kültür Parkları, Alışveriş Merkezleri ve çeşitli büyük marketler yer almaktadır. Günlük ihtiyaçların yürüyerek çok rahatlıkla giderilebileceği bir konumdadır.

Yapı Kredi Bankası’ndan 720.000 TL’ye satılık bu yapının mimari yapısına değinecek olursak; 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 antre, 1 banyo-wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup, 129 metrekare kullanım alanına sahiptir.

Ankara il sınırları içerisinde yer alan bu daireyi emsalleri ile kıyaslayacak olursak neredeyse üçte biri fiyatına satışa sunulmuştur. Bankadan satılık bu yapıyı ister 720 bin TL’ye nakit, ister bankana sunmuş olduğu konut kredisi imkanlarından faydalanarak uygun taksitlerle satın alabilirsiniz.

kamudanisilanlari.com

Yapı Kredi Bankası bu gayrimenkulü açık teklif usulü ile satmakta olup, hemen satın almak isteyenlerin ise minimum 5.000 TL fiyat artışı yaparak 725.000 TL’ye sahip olma şansını yakalayabilirler.

Ev sahibi olmak isteyenler için uygun fiyat ve imkânlarla satışa sunulan bu gayrimenkul ile alakalı diğer detaylar aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLERİ

kamudanisilanlari.com

Değerlemeye konu taşınmaz binanın 2. normal katında, bina girişine göre sağ ön ve yan cephede konumlu 12 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaz onaylı projesine göre ve mevcutta 3 adet oda, salon, mutfak, antre, banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 129m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaza toplu taşıma ile ulaşım mümkündür. Yakın çevresinde anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise bulunmaktadır. Ekin Çamlık Aile Sağlık Merkezi 0.33 km uzaklıktadır. Yakın çevresinde market, park, camii, eczane bulunmaktadır.

Adres: 1962. Sokak No:18 Kat:2 BB:12 Altındağ/ANKARA

kamudanisilanlari.com

Bankadan satılık bu daireyi satın almak veya teklifte bulunmak isteyenler için aşağıda ilgili sayfaya ait link verilmiştir. Bu sayfa üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İlan Sayfası Linki: https://yapikredigayrimenkul.intengo.com/gm-details.intengo?gayrimenkulId=880&cid=125343

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir