Mardin Nusaybin Belediyesi lise mezunu eğitici alımı: Başvurular devam ediyor…

29 Aralık 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden, Mardin Nusaybin Belediyesi ihtiyaç duyduğu kadrolara personel istihdamı sağlamak amacıyla yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR‘un “kamudan iş ilanları” sayfasında yer alan resmi iş ilanına göre, Nusaybin Belediyesi bünyesine KPSS şartsız, en az lise mezunu, bay bayan “Eğitici” alımı yapacak.

BAŞVURU DETAYLARI

Mardin Nusaybin Belediyesinin yayınlamış olduğu iş ilanına başvuruda bulunacak adayların; 18 yaşından büyük, herhangi bir adli sicil kaydı bulunmayan, çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmayan ve emekliliğe hak kazanmamış olması gerekmektedir. Başvuru sağlayacak adayların ayrıca aşağıda belirtilen şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ADRESİ

Belediye iş başvuruları “Moryakup Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18 Nusaybin/Mardin” açık adresine şahsen yapılması gerekmektedir. Başvuruların ilan içeriğinde belirtilen tarih ve saate kadar gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Türkiye İş kurumunda bugün yayınlanan belediye iş ilanı ile ilgili merak edilen diğer detaylar, müracaat koşulları, başvuru için gerekli belgeler ve iletişim bilgileri aşağıda ilan içeriğinde detaylı olarak verilmiştir. İşte detaylar…

KAMUDAN İŞ İLANLARI

2 thoughts on “Mardin Nusaybin Belediyesi lise mezunu eğitici alımı: Başvurular devam ediyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir