Market zinciri indirim diye son kullanım tarihi geçmiş ürünleri satıyormuş!

Hemen hemen herkesin alışveriş yaptığı ünlü market zinciri ile ilgili çok önemli bir iddia ortaya atıldı. Market zinciri indirim diye son kullanım tarihi geçmiş ürünleri satıyormuş!

Gelen bilgilere göre bir müşteri indirimli satılan helvanın son kullanım tarihinin yaklaşık bir ay geçtiğini fark etti ve bu yaşanan olayın resmini çekerek sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşım kısa sürede çok büyük tepki çekti.

Son kullanma tarihi geçmiş ve halen raflarda satışta olan helvanın resmi sosyal medyada adeta gündem oldu. Müşterinin, son kullanma tarihi geçmiş ürünlerin indirimle satıldığını paylaşması üzerine, sosyal medya kullanıcıları bakanlığa çağrı yaptı. Yapılan paylaşımda bu helvanın son tüketim tarihinin 1 ay geçtiği görüldü.

Şok İddia Sosyal Medyayı Salladı!

Bu ürünü satan marketin Türkiye genelince hizmet veren ve yüzbinlerce mağazası olan bir zincir market olması ise adeta şaşkınlık yarattı. Meğer indirimli diye tarihi geçmiş ürün satılıyormuş. Şok iddia sosyal medyayı salladı herkes tepki gösterdi

BAKANLIĞA ÇARI YAPILDI

A101 Market

Fotoğrafa bakanlığı da etiketleyen “denetle!” sayfasının paylaşıma “1 ay kadar geçmiş ürünler indirimli olarak satışa sunuluyor” notunu düşmesi dikkat çekti. Kısa sürede birçok kişiye ulaşan o paylaşıma yorum yağdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir