Müge Anlı’yı sinirden ağlatan sapık ile ilgili yeni gelişme: Bu kadar da olmaz dedirten hareketler…

Herkesin yakından takip ettiği ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında sunucu Müge Anlıyı sinirden ağlatan dakikalar yaşandı. Programda son günlerde Arife Gökçe’nin kaybı konuşuluyor. Programda yaşananlar bu kadar da olmaz dedirtti.

Kayıpla ile ilgili baş şüpheli Sinan isimli sapık hakkında söylenenler adeta şok etti. Telefonla programa bağlanan bir kadının anlattıkları herkesi dehşete düşürdü. İsmini vermeyen kadın, “Camın önünden geçerken elini orasına dokunup…” diyerek Sinan’ın mide bulandıran iğrenç hareketlerini canlı yayında anlattı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında herkesi deliye çeviren sapık Sinan hakkında yeni iddialar ortaya çıktı. Çelişkili açıklamalarıyla şüphelerin odağındaki Sinan, yayın esnasında el arabası konusunda söyledikleriyle dikkat çekti. Gergin anların yaşandığı yayının ardından bir telefon bağlantısı ise herkesi çılgına çevirdi.

MÜGE ANLI’DA SAPIK DEHŞETİ

Köyün yaşlı kadınlarını hedef alıp cinsel içerikli mesajlar atan sapık Sinan, iddiaları yine reddetti. Telefona bağlanıp ismini vermek istemeyen kadının ifadeleri şoke etti.

İsmini vermek istemeyen kadın “30 yaşında dul kaldım. Bu Sinan kayınvalideme de musallat oldu. Biz iki kadın kaldık, bunun yüzünden biz köyümüzü terk ettik.” dedi.

MÜGE ANLI 29 ARALIK 2022

“Biz Tokat’ta oturuyorduk, İstanbul’da 2 çocuğumla mahvoldum. Kayınvalidem de Ankara’ya kaçtı” diyen kadının Sinan hakkındaki diğer iddiaları ise mide bulandırdı.

Köyde sapık mesajlar atmadığı yaşlı kadın kalmayan Sinan, hakkında ismini vermek istemeyen izleyici şunları söyledi:

“Korkudan kaçtık başımızda erkek yok. Bu var ya bu hareketler de yapıyordu pis pis. Camın önünden geçerken elini oraya buraya dokunup pis pis hareket yapıyordu. Ben ölüyordum korkudan. Daha 30 yaşındaydım Müge Abla.”

KAYIP ARANIYOR

Telefona bağlanan Yasemin isimli genç kadın ise, Sinan’ın annesine musallat olduğunu söyledi.

Genç kadının söylediklerine de yalan diyen Sinan “pes” dedirtti.

Yasemin’in ailesi de başını belaya sokmamak için Sinan yüzünden köyünden ayrılıp Manisa’ya yerleşmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir