Muğla Dalaman Belediyesi farklı mesleklerden 158 memur ve işçi alımı yapacak!

12 Aralık 2022 tarihinde İŞKUR üzerinden yayınlanan resmi iş ilanına göre, Muğla Dalaman Belediyesi bünyesine 12 farklı meslekten çok sayıda bay/bayan memur ve işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, Muğla Dalaman Belediyesi KPSS şartsız kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 158 personel istihdamı yapacak.

BAŞVURU TARİHİ VE ADRESİ

Belediye iş başvuruları bugün itibariyle başlamış olup, 16 Aralık 2022 tarihi saat 18.00’a kadar da devam edecektir. Başvurular “Karaçalı Mahallesi Atatürk Caddesi No:96 Dalaman/Muğla” açık adresini bizzat yapılması gerekmektedir. Başvuru esnasında adaylardan istenilen başvuru için gerekli belgelerin listesi aşağıda ilan içeriğinde ayrıntılı olarak paylaşılmıştır.

Peki, Muğla Dalaman Belediyesi hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Personel alımlarında adaylarda aranılan müracaat koşulları nelerdir? İşte detaylar…

kamudanişilanları.com ekip olarak son dakika kamu personel alımı iş ilanlarını sizler için yayınlamaya devam ediyoruz. İŞKUR’da yer alan kamu personel alımı ilanına göre, Muğla Dalaman Belediyesi bünyesine; 8 Aşçı, 103 Beden İşçisi, 1 Beko Loder Operatörü, 15 Büro İşçisi, 6 Çöp Kamyonu Sürücüsü, 1 Ekskavatör Operatörü, 1 Gıda Mühendisi, 1 Ziraat Mühendisi, 17 Güvenlik Görevlisi, 3 Büro İşçisi, 1 Harita ve Kadastro Teknikeri Ve 1 Jeoloji Mühendisi olmak üzere toplam 158 memur ve işçi istihdamı yapacak.

Yukarıda belirtilen kadrolara başvuruda bulunacak adayların, aşağıda ilan içeriğinde ayrıntılı olarak verilmiş olan başvuru şartlarını taşıyor olmaları gerekmektedir. İlanı içeriklerini ve diğer hususları görüntüleyebilmek için ilgili sayfaya ait link aşağıda paylaşılmıştır.

Resmi ilan içeriğinin görüntüleyebilmek için BURAYI TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir