Nostradamus ve Vanga’nın 2023 için korkunç tahminleri – Dünya savaşı, nükleer silahlar…

Nostradamus ve Vanga gibi dünyaca ünlü kâhinlerin 2023‘te neler olacağına dair söyledikleri okuyanları tedirgin edecek cinsten. Birçok kişiye saçma gelse de kahinlerin kehanetlerine inanan yeterince insan var. Bu nedenle pek çok insan, yeni yıl yaklaşırken kendilerini neyin beklediğini öğrenmek için ilahi kehanetlere yöneliyor.

1503 yılında dünyaya gelen Nostradamus’un kehanetleri yüzyıllarca sır olarak kalsa da 1955’te Fransa’da kitap halinde yayınlandı. Kahinin geçmişle ilgili kehanetlerinin çoğunun gerçekleşmesi, onu tüm dünyada ünlü yaptı. Böylece Nostradamus, Adolf Hitler’in yükselişini, John F. Kennedy suikastını ve dört yüzyıl önceki büyük Londra yangınını tahmin edebildi.

NOSTRADAMUS’un 2023 YILI KEHANETLERİ

– Küresel ısınma ve deniz yaşamının toplu ölümü. Nostradamus, 2023 yılında dünyadaki sıcaklığın artacağını ve deniz seviyesinin yükseleceğini söyledi. “Tıpkı denizler gibi güneş de dalgalanacak. Karadeniz’de yaşayan bütün balıklar kaynayacak.”

– İngiliz kraliyet ailesini bekleyen tehlike. Bir Fransız kahin, Buckingham Sarayı’na “cennetten bir taş” düşeceğini yazdı. Ancak bunun mecazi anlamda kastedildiği varsayılmaktadır. Yorumculara göre krallık içinde yaşanacak skandallar ailenin itibarını ciddi şekilde zedeleyecek.

– Üçüncü Dünya Savaşı. Nostradamus, 2023’te dünyayı büyük bir savaşın beklediğini duyurdu. Özellikle 2022 yılında Ukrayna’da savaşın başlaması bu tahminin gerçekleşme ihtimalini artırdı. Kâhinin dediği doğru çıkarsa Rusya-Ukrayna savaşı dünyada büyük yıkıma yol açacak bir dünya savaşına dönüşebilir.

– Deccal geliyor. Nostradamus, dünyayı kapsayacak 3. büyük savaşın insanlığın yok olmasına yol açacağına inanıyor:

“Deccal yakında onları yok edecektir. 27 yıl sürecek olan savaşta insanlar ölecek, esir düşecek ve sürgüne gönderilecek. Cansız insan bedenleri ve kan, su ve toprağa karışarak yeryüzünü kaplayacaktır.”

VANGA’NIN KORKUNÇ 2023 YILI KEHANETLERİ

12 yaşında kör olan Bulgar Baba Vanga, 1996 yılında hayatını kaybetmesine rağmen 11 Eylül saldırıları ve İngiltere’nin “Brexit”i gibi olayları önceden tahmin etmişti.

Vanga’nın 2023 için yaptığı tahminler, panik açısından Nostradamus’un söylediklerinin çok gerisinde kalmıyor:

– Dünya ekseninden çıkacak. Vanga, 2023’te dünyanın hareket rotasında bir değişiklik olacağını tahmin etti. Bu değişikliğin sonuçları trajik olabilir. Çünkü dünyanın hareket eksenindeki küçük bir değişiklik bile ciddi iklim değişikliğine ve canlılar üzerinde yıkıcı etkilere neden olabilir.

– Biyolojik silahların kullanımı. Vanga, büyük ülkelerden birinin insanlar üzerinde biyolojik silah testi yapacağını ve bunun binlerce insanın ölümüyle sonuçlanacağını söyledi.

– Güneş tsunamisi. Bulgar rahibin tahminine göre 2023 yılında tarihte görülmemiş güneş fırtınaları yaşanacak.

– Laboratuvar bebekleri. Vanga, doğal doğumların 2023’te sona ereceğini söyledi. Böylece çocukların laboratuvar koşullarında dünyaya gelmesi tüm dünyada bir trend haline gelecek.

– Nükleer felaket. Kahin, 2023’te büyük bir nükleer santralde patlama olacağı görüşündeydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir