Nostradamus’un 2023 kehanetleri! Dünyayı korkutan olaylar…

Büyük Londra Yangını’nı, Adolf Hitler’in yükselişini, John F. Kennedy suikastını ve hatta koronavirüs pandemisini tahmin ettiği iddia edilen Fransız kahin olarak bilinen Nostradamus’un 2023 kehanetleri ortaya çıktı.

Ölümünün üzerinden yüzlerce yıl geçmesine rağmen insanlar hala Nostradamus’un kehanetlerine inanıyor. Ünlü kehanetin geçtiğimiz yıla ilişkin tahminleri, “dünyada yamyamlığın yayılmasına” ve kripto para birimlerinin yükselişine işaret ediyordu.

Nostradamus’a göre yeni yılda bizi bekleyen tehlikeler bunlar.

Nostradamus, zamanımızın en büyük sorunlarından biri olan küresel ısınmayı önceden tahmin etmiş görünüyor.

Oracle’ın 2023 öngörülerinde sıcaklığın kademeli olarak artacağı ve deniz seviyesinin yükseleceği iddia edilirken, “Denizler de güneş gibi dağlık olacak.”

Fransız kehanetinin “kraliyet binasında göksel bir ateş” kehaneti, gökten Buckingham Sarayı’na yaklaşan bir meteor olarak düşünülse de, insanlar bunun daha mecazi bir anlamı olduğunu söylüyor.

Yorumcular, söz konusu “göksel ateşin” Prens Harry ve eşi Meghan tarafından yayınlanan son belgesel olduğunu ve kraliyet ailesinin itibarının mahvolduğunu söylüyor.

Ukrayna’da başlayan savaş 10 ayı geride bırakınca Nostradamus bu yıl için büyük bir savaş öngördü ve “Yedi aylık büyük savaş, insanlar kötülüklerden ölecek” sözlerini kullandı.

Kehanete göre, çatışma tam ölçekli bir dünya savaşına dönüşecek. Son nükleer soğukluk göz önüne alındığında, kehanet gerçekleşirse, büyük bir yıkıma neden olabilir.

Kâhinin kitabında 2023 yılı için şu cümleler yer almaktadır:

“Deccal gelecek. 27 yıl sürecek savaşta cansız insan bedenleri, kan ve su karışıp yeryüzünü kaplayacak.”

One thought on “Nostradamus’un 2023 kehanetleri! Dünyayı korkutan olaylar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir