OGM 338 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Orman Genel Müdürlüğü resmi internet adresi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada en az lise mezunları arasından yapılan personel alımının başvuru sonuçlarının açıklandığına yer verildi. Biz de kamudanisilanlari.com olarak bu yazımızda personel alımı sonuçlarının detaylarına yer verdik.

“Genel Müdürlüğümüz taşra birimlerinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrası gereğince “Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle” 01.09.2022 – 10.09.2022 tarihleri arasında başvuruları alınan 338 (üç yüz otuz sekiz) adet Sözleşmeli Personel alımına ilişkin sonuçlar 2020 yılı Ortaöğretim KPSSP94, Önlisans KPSSP93, Lisans KPSSP3 puan sırası esas alınmak suretiyle başvuruda bulunan adayların tercihleri ve puanları doğrultusunda elde edilmiş olup, Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım sistemi tarafından yerleştirme işlemi yapılmış ve adaylar sonuçlarını https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile öğrenebilecektir.” ifadeleri ile yayınlanan personel alımının başvuru sonuç duyurusu şu şekilde:

Asil olarak yerleştirilmeye hak kazanan adayların EK-1′ de yer alan tarihlerde aşağıda belirtilen belgelerler ile birlikte Beştepe Mahallesi Söğütözü Caddesi No:8/1 06560- Yenimahalle / ANKARA adresindeki Orman Genel Müdürlüğüne bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir.

Adayların son evrak teslim tarihinden sonra yapacakları başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Ayrıca e-mail, posta vb. şekilde gönderilen yerleştirme işlemine esas evraklar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir