Son Dakika! Belediye ye Silahlı Saldırı Sonucu Belediye Delik Deşik Oldu!

Yaşanan silahlı saldırı olayı Hatay’ın Samandağ ilçesinde meydana geldi. Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, kimliği belirsiz bir kişi tarafından belediye binasına silahlı saldırı düzenlendiğini açıkladı. Saldırıya ilişkin paylaşılan fotoğraflarda binaya çok sayıda tabanca kurşunun isabet ettiği görüldü.

silahlı saldırı – kamudanisilanlari.com

Başkanı Eryılmaz, ilçe belediye binasına düzenlenen saldırıyı kınarken, yaşanan olayda kimsenin yaralanmamasına sevindiğini belirtti. Faillerin en kısa sürede yakalanacağını vurguladı.

Samandağ ilçe merkezinde bulunan belediye hizmet binası ile zabıta hizmet noktası kulübesine, kimliği henüz belirlemeyen kişi ya da kişiler tarafından ateş açıldı. Zabıta kulübesine çok sayıda mermi isabet ederken, şüpheli ya da şüpheliler olay yerinden kaçtı.

kamudanisilanlari.com

Yaşanan olay sonrası bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Kimsenin yaralanmadığı olayla ilgili inceleme başlatan polis, şüpheli ya da şüphelilerin kimliğini tespit edip, yakalamak için çalışma başlattı.

SALDIRIYI BELEDİYE BAŞKANI DUYURDU

Diğer yandan belediye binasına düzenlenen silahlı saldırı olayını, Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, sosyal medya hesabından duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir