Son Dakika! Hastane Çatısındaki Yüzlerce İnsan Cesedi Bulundu!

Ülkenin en büyük hastanelerinden birinin çatısında çekilen görüntüler ülkeyi ayağa kaldırdı. Çatıda çürümeye yüz tutmuş yüzlerce insan cesedi bulundu, ülke şokta. Görüntülerin sosyal medyada yayımlanmasından sonra ülke genelinden yaşanan bu olaya büyük tepki var.

Bu olay ile ilgili çeşitli iddialar ortaya atılırken söz konusu cesetlerin tıp öğrencileri tarafından tıbbi deneyler için kullanıldığı söylendi. Pakistan’ın Pencap eyaletinden gelen bu görüntüler şoke etti.

kamudanisilanlari.com

Olay, Pakistan’ın Pencap eyaletine bağlı Multan şehrinde hastanenin çatısında çürümeye yüz tutmuş cesetler ve insan vücudu parçaları bulundu. Ulusal basındaki haberlere göre, Multan’daki “Nishtar” isimli hastanenin çatısında bulunan cesetlere ilişkin görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Görüntülerin yayılması üzerine yetkililer, çürümeye yüz tutmuş ceset ve insan vücudu parçalarıyla ilgili soruşturma başlattı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ

son dakika haberi! kamudanisilanlari.com

Dawn gazetesindeki haberde söz konusu cesetlerin tıp öğrencileri tarafından tıbbi deneyler için kullanıldığı belirtildi.

Geo News televizyonunda ise hastanenin morgundaki 5 dondurucu üniteden sadece birinin çalışır vaziyette olduğu ve bu durumun yıllardır sürdüğü aktarıldı. Olayın açığa çıkması çok sayıda kişinin de tepkisini çekti. Sosyal medya kullanıcıları, insani olmayan bu davranışın sorumlularının en sert şekilde cezalandırılmasını talep ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir