Trabzon Araklı Belediyesi 9-21 Aralık’ta 11 meslekten memur ve işçi alımı yapacak!

8 Aralık 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan resmi iş ilanına göre, Trabzon Araklı Belediyesi 11 farklı meslek grubundan çok sayıda bay/bayan personel istihdamı yapacağını duyurdu. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yayınlanan iş ilanına göre, Trabzon Araklı Belediyesi KPSS şartı aramaksızın, 18-50 yaş aralığında 11 farklı meslekten kadrolu memur ve işçi alımları yapacak.

Belediye iş ilanına herhangi bir sağlık problemi bulunmayan, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf, en az ilkokul mezunu olan tüm adaylar başvuru sağlayabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların ayrıca aşağıda ilan içeriğinde belirtilen mesleki şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

Peki, Trabzon Araklı Belediyesi hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Başvuruları nereye ve nasıl gerçekleştirilecek? İşte detaylar…

PERSONEL ALIMI KADROLARI VE SAYILARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden bugün yayınlanan resmi iş ilanına göre, Trabzon Araklı Belediyesi bünyesine, 1 İnşaat Mühendisi, 1 Mimar, 1 Şehir Plancısı, 1 Basın Yayın Personeli, 1 Kontrolör Yardımcısı, 1 Elektrik-Elektronik Teknikeri, 1 Harita Teknikleri, 1 Greyder Operatörü, 1 Lastikli Ekskavatör-Jcb Operatörü, 2 Şoför ve 1 Motorcu-Kaynakçı olmak üzere toplam 12 memur ve işçi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU TARİHLERİ ve ADRESİ

Yukarıda belirtilen kadrolara iş başvuruları 9 Aralık 2022 tarihinde başlayacak ve 21 Aralık 2022 tarihi gün sonunda sona erecektir. Başvurular yalnızca İnternet ortamında yapılacak olup “www.arakli.bel.tr” internet adresine online olarak başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuruların tamamlanmasının ardından uygun görülen adaylara geri bildirim sağlanarak görüşmeye davet edileceklerdir.

İŞKUR’da yer alan resmi iş ilanına ilişkin adaylarda aranılan müracaat koşulları, başvuru için gerekli belgeler ve diğer tüm hususları görüntüleyebilmek için ilan sayfasına ait link aşağıda verilmiştir. resmi iş ilanının görüntüleyebilmek için BURAYI TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir