Tunceli Pertek Belediyesi KPSS’siz Kadrolu Kamu Personel Alımı Yapacak!

Tunceli Pertek Belediyesi 03 Ocak 2023 tarihinde, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden kadrolu personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR’un Kamudan İş İlanları sayfasında yer alan resmi iş ilanına göre, Tunceli Pertek Belediyesi bünyesine, yazılı ve sözlü sınav yapmaksızın 5 Beden İşçisi alımı yapacak.

Pertek Belediyesi işçi alımları, kamun haklarından mahrum bulunmayan, 18 yaşını tamamlamış, askerlikle ilişiği olmayan ve herhangi bir sağlık problemi bulunmayan adaylar arasından yapılacaktır. Alım yapılacak personeller belediye bünyesinde daimi olarak görevlendirileceklerdir.

Peki, Tunceli Pertek Belediyesi personel alımlarında adaylarda aranılan müracaat koşulları nelerdir? Başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU DETAYLARI

Belediye iş başvuruları 04 Ocak 2023 tarihinde başlayacak olup, 6 Ocak 2023 tarihi mesai bitimine kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların açık adresi ilan içeriğinde verilen Pertek Belediye Başkanlığı’na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

İŞKUR’da yer alan kamu iş ilanı ile ilgili diğer hususlar ayrıntılı olarak aşağıda ilan içeriklerinde verilmiştir. Başvuruda bulunacak adayların ilan içeriğinde de belirtilen müracaat koşullarını taşıyor olmaları gerekmektedir.

İlan içerikleri şöyledir;

One thought on “Tunceli Pertek Belediyesi KPSS’siz Kadrolu Kamu Personel Alımı Yapacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir