Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı 23 Aralık-6 Ocak tarihlerinde memur alımı yapacak!

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından 23 Aralık 2022 tarihinde yeni bir iş ilanı yayınlandı. İŞKUR’un memur alımı sayfasında yer alan resmi iş ilanına göre, TİKA bünyesine birçok farklı meslek grubundan çok sayıda bay-bayan sözleşmeli personel alımı yapılacak.

BAŞVURU TARİHİ

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı personel alımları iş başvuruları bugün itibariyle başlamış olup, 6 Ocak 2023 tarihi saat 18.00’a kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için aşağıda ilgili sayfaya ait başvuru adresi ve diğer bilgiler verilmiştir.

Peki, TİKA bünyesine hangi mesleklerden kaç personel alımı yapılacak? Personel alımında aranılan şartlar nelerdir? Başvurular nereye ve nasıl yapılacak? Başvuru için gerekli belgeler nelerdir? İşte tüm detaylar…

2022 TİKA PERSONEL ALIMI KADRO DAĞILIMI

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Genel Müdürlüğü bünyesine; 5 Özel Güvenlik Görevlisi, 6 Destek Personeli, 3 Teknisyen, 3 Sözleşmeli Bilişim Personeli olmak üzere toplam 17 yeni personel istihdamı sağlanacaktır. Yukarıda belirtilen meslekler ile ilgili başvuru sağlayacak adayların aşağıda verilen başvuru şartlarını taşıyor olmaları gerekmektedir.

Türkiye İş kurumunda yayınlanan resmi iş ilanı ile ilgili diğer tüm detaylar ilan içeriğinde ayrıntılı olarak verilmiş olup, yayınlanan ilan içeriğini görüntüleyebilmek için ise BURAYI TIKLAYINIZ

One thought on “Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı 23 Aralık-6 Ocak tarihlerinde memur alımı yapacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir