Yalova Belediyesi 19-21 Eylül tarihlerinde kadrolu personel alımı yapıyor!

Yalova Belediyesi 19.09.2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden KPSS şartsız personel alımı yapmak için yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un Yalova iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Yalova Belediyesi iştiraklerinden YABELTAŞ A.Ş bünyesinde görevlendirilmek üzere Aşçı Yardımcısı personel alımı yapılacaktır. Başvurular sonucunda uygun görülen adaylar Yalova YABELTAŞ bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilecektir.

YABELTAŞ A.Ş işçi alımı ilanına en az lise mezunu bay-bayan tüm adaylar başvuruda bulunabilir. İşçi alımları 20-30 yaş aralığındaki adaylardan yapılacaktır. Bu ilana başvurular bugün başlamış olup 21 Eylül 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir.

Yalova YABELTAŞ bünyesinde işçi alımı başvuruları “Süleymanbey Mah. Arabacılar Sok. No:33/11 Merkez/Yalova” adresine bizzat yapılması gerekmektedir. Yapılan başvurular neticesinde uygun görülen adaylar görüşmeye çağrılacaktır.

YABELTAŞ A.Ş personel alımına ilişkin yayınlamış olduğu resmi ilan içeriği, müracaat koşulları ve iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir