Yeni mezun mühendislere yeni bir iş fırsatı daha! -Yetiştirilmek üzere alınacak

Biliyorsunuz ki yeni mezun üniversite mezunları iş bulmakta zorlanıyorlar. Kamudan İş İlanları Ekibi ise yeni mezunlarımızı düşünerek iş araştırmaya ve bulmaya devam ediyor. Uluslararası bir mecrada 14 Ekim 2022 tarihinde yayınlanan iş ilanına göre bir döküm firması yeni mezun mühendis alımı yapacak. Firma alacağı mühendisi kendi bünyesinde yetiştirecek.

Yeni mezun mühendislerimiz heyecanlı! Özay Döküm isimli firmaya başvuru şartları nelerdir? Başvurular nasıl ve nereden yapılacak? Fabrika hangi branşta mühendis alımı yapacak? Detaylar için haberimizi dikkatlice takip ediniz…

yeni mezun mühendis alımı
Yeni mezun mühendis alım şartları
Döküm firması yeni mezun mühendis alımı yaptığından çok fazla başvuru şartı koymamış. Başvuru şartlarına değinecek olursak;

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,

Fabrikada yetiştirilmek üzere çalışacak,

3 vardiyaya çalışabilecek,

Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

Fabrikanın bulunduğu ilde ikamet eden adaylar arasından seçim yapacak.

İş ilanına başvurmak isteyen adaylar işlemlerini online olarak yapabilecektir. Yeni mezun mühendis alım ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar özgeçmişlerini “ik@ozaydokum.com” e-mail adresine göndererek kolayca başvurularını tamamlayabilirler.

Gelelim asıl sorunun cevabına… Manisa’da bulunan Özay Döküm yetiştirmek üzere metaluruji ve malzeme mühendisi alacaktır.

Tüm yeni mezun mühendis arkadaşlarımıza hayatlarında başarılar dileriz.

Manisa yeni mezun mühendis alım ilanı için TIKLAYINIZ.

One thought on “Yeni mezun mühendislere yeni bir iş fırsatı daha! -Yetiştirilmek üzere alınacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir