Yetiştirilmek üzere yurt dışı projelerde çalışacak mühendis alımı yapılacak

Yurt dışı iş arayanlara kamuisilanlari.com’dan yeni bir iş fırsatı daha yayında. Sizler için her platformda iş arayışına devam ediyoruz. Haberimize konu olan iş ilanı bugün uluslararası bir iş ağında yayınlandı. İzmir’de faaliyet gösteren bir firma yurt dışı projelerinde görevlendirilmek üzere mühendis alımı yapacağını paylaştı. Üstelik mühendis adayları yetiştirilmek üzere işe alınacak.

Mühendis adayları heyecanlı… Yurt dışı mühendis alımı için başvuru şartları nelerdir? İş başvuruları nasıl yapılacak? Hangi mühendislik dalında personel alımı yapılacak? Sorularınızın cevabı yazımızın devamında…
Yurt dışı projelere yetiştirilmek üzere mühendis alımı

Yurt dışı iş ilanında işe alınacak mühendis adaylarının mesleki diploma dışında şart koyulmamış. Zaten aday yetiştirilmek üzere işe alınacağı için tecrübe ve yaş şartı da bulunmamakta. Sadece alınacak mühendisin İngilizce seviyesinin iyi derecede olması isteniyor.

Mühendis adayları iş başvurularını online olarak gerçekleştirecektir. İş ile ilgilenen adaylar öz geçmişlerini “habibe.gok@yupana.com.tr” e-mail adresine göndererek başvurularını tamamlayabilirler.

Geldik en merak edilen sorunun cevabına… İzmir’de bulunan Yupana Telekomünikasyon yurt dışı operasyonlarında görev vermek üzere telekomünikasyon mühendisi alacaktır.

Yurt dışı telekomünikasyon mühendisi alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

 

 

One thought on “Yetiştirilmek üzere yurt dışı projelerde çalışacak mühendis alımı yapılacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir