Yurt dışı iş arayanlar dikkatine: NASA 243 personel alımı yapıyor

Kamudanisilanlari.com yine bir ilke imza atarak NASA’nın personel alımlarını araştırdı. Ekibimiz NASA’nın iş ilanlarını paylaştığı uluslararası platforma ulaşarak Uzay Ajansı’nın birçok dalda 243 personel alacağını tespit etti.

İş arayan birçok gence uzak gibi görünen NASA’da çalışmak aslında hayal değil. Sadece sıkı bir araştırma ile Amerika Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nde iş sahibi olabilirsiniz. Özellikle teknik bilgisi ve deneyimi olan adaylar kendi alt yapılarına göre NASA’nın iş pozisyonlarından birine girme şansı bulabilirler.

Merak ettiğiniz soruları duyar gibiyiz. NASA hangi şartlarda personel alıyor? Uzay Ajansı bizi alırsa nerelerde çalışacağız? Biz de Marsa gidecek miyiz? 🙂

Uzay yolcusu kalmasın 🙂

Bildiğiniz üzere Ulusal Uzay Ajansı NASA teknik konularda araştırma ve faaliyet gösteren bir firma. Bu sebeple Amerikan Uzay Ajansı bir çok iş pozisyonu için mühendis ve tekniker alımı yapsa da yönetici, asistan, finansçı, lojistikçi, usta başı, operatör ve güvenlikçi gibi branşlarda 243 personel alımı yapıyor.

NASA’da işe alınacak adaylar Amerika’nın bir çok eyaletinde ve Dünya’nın bir çok ülkesinde görevlendirilecek. Kim bilir aranızdan bazıları uzayda görevlendirilecek. 🙂 Personel adaylarının çalışacakları yerler ilan detaylarında yer almaktadır.

NASA eleman alım ilanlarına ve detaylı bilgi için TIKLAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir