Yurt dışında iş fırsatı: ulaşım konaklama şirketten

Yurt dışında bir firma çok sayıda personel alımı yapılacağını duyurdu. İlana göre PetrolValves adlı Enerji Santralinin 11 branşta personel alımı yapacağı duyuruldu. Firma yurt dışında iş fırsatı sunmakla beraber uluslararası ve yerel ulaşımı karşılamanın yanında konaklamayı da karşılayacağını bildirdi.

İşe alım yapan şirket hangi şartlarda personel alacak? Yurt dışındaki firma hangi branşlarda eleman alacak? Personel alımı yapacak firma nerede? Tüm detaylar haberimizde…

petrolvalves yurt dışı iş ilani

Uluslararası internet sayfasında ilan paylaşan firma Irak’ta bulunmaktadır. Irak’ta bulunan bu enerji santral firması mühendis vardiya amiri, enstrüman ve kontrol mühendisi, işletme ve bakım mühendisi, iş güvenliği uzmanı, elektrik mühendisi, makine mühendisi, planlama mühendisi, su arıtma ıslah mühendisi, kumanda odası operatörü olmak üzere 11 dalda teknik personel alımı yapacak.

İşe alım şartlarına baktığımızda herhangi bir yaş şartı bulunmamakla birlikte iyi bir İngilizce seviyesine sahip olmak ve enerji santrallerinde tecrübeli olmak gerekiyor.

Personel alımı ilanına başvurmak isteyen mühendis adayları özgeçmişlerini “recrutare1@petrolvalves.ro” veya “radu.bendea@petrolvalves.ro ”e-mail adreslerine göndermeleri gerekmektedir.

PetrolValves Enerji Santral firmasının yayınladığı iş ilanına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir