Yurtiçi veya yurt dışı projelerde görevlendirilecek yeni mezun mimar ve iç mimar alımı yapılıyor

kamudanisilanlari.com yeni mezun üniversite mezunlarına iş aramaya ve sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Uluslararası bir mecrada, 10 Ekim 2022 tarihinde yayınlanan iş ilanına göre bir konstrüksiyon firması mimar ve iç mimar arayışında. Üstelik inşaat firması özellikle yeni mezun arkadaşlar arkadaşlarla çalışmak istiyor.

İşte yeni mezun mimarlar için fırsat! Firma mimar ve iç mimar alım şartları nelerdir? İş ilanına başvurular nasıl yapılır? Hangi inşaat firması işe alım yapıyor? Detaylar yazımızda…
mimar alımı
Yurt dışı mimar ve iç mimar alım ilanı

Konstrüksiyon firması işe alım sürecinde yeni mezun adaylara şans vereceği için mimar alım ilanında diploma dışında herhangi bir başvuru şartı istememiş.

Mimar ve iç mimar iş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvurularını online olarak yapabilirler. İş ile ilgilenen adaylar CV’lerini “info.iz@profx.com.tr” e-mail adresine göndererek kolayca başvurularını tamamlayabilirler.

Mimar ve iç mimar alımı yapacak firma yurt içi ve yurt dışı projelere imza atan Prof  X International Construction firmasıdır. Tüm yeni mezun Mimar ve iç mimar adaylarına hayatlarında başarılar dileriz.

Prof X mimar ve iç mimar alım ilanı için TIKLAYINIZ.

3 thoughts on “Yurtiçi veya yurt dışı projelerde görevlendirilecek yeni mezun mimar ve iç mimar alımı yapılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir