Ziraat Bankası’ndan Satılık: 462 bin TL’ye acil satılık 2+1 apartman dairesi…

Uygun fiyata ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için Ziraat Bankası yeni bir satılık daire ilanı yayınladı. Ziraat Bankası’ndan satılık bu daire 2+1 kullanım alanına sahip olup, sadece 462 TL’den satışa sunuldu. Bankadan acil satılık bu gayrimenkul nakit ve Kredi ile alınmada uygundur.

Büyükşehir’in ilçe merkezinde yer alan bu yapı birçok önemli noktaya sadece yürüme mesafesinde yer almaktadır. Yakın çevresinde Üniversite, Devlet Hastanesi, Öğretmenevi, İlkokul, Ortaokul, Lise, Market Zincirleri, Alışveriş Merkezleri, Belediye Binası ve Eczaneler yer almaktadır.

Yapının kullanım alanlarına değinecek olur isek; 2 oda, salon, mutfak, hol, lavabo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bu yapının herhangi bir eksiği bulunmamakta olup, kullanıma hazır halde satışa sunulmuştur. Hemen satın almak isteyen vatandaşlar için ilgili sayfaya ait bilgiler aşağıda paylaşılmıştır.

Bankadan satılık bu daireyi ister 462.000 TL’ye nakit, ister bankanın sunmuş olduğu konut kredisi imkânlarından faydalanarak uygun taksitlerle satın alabilirsiniz. Hemen satın almak isteyenlerin minimum 1.000 TL fiyat artışı yaparak 463.500 TL’ye hemen sahibi olma şansını yakalayabilirler.

Peki, Ziraat Bankası’ndan satılık bu gayrimenkul hangi ilimizde ve ilçesinde yer almaktadır? Genel özellikleri nelerdir? Başvurular nereye ve nasıl yapılacak? İşte merak edilen tüm detaylar…

GENEL ÖZELLİKLERİ

ZİRAAT BANKASI’NDAN SATILIK

101 m² Alanlı, 115/1067 Arsa Paylı, Mesken Nitelikli, 4.Kat, 7 Nolu Bağımsız Bölüm (Gayrimenkul peşin ödeme yapılarak satın alınabilecektir. Kredi kullanmak suretiyle alınan gayrimenkuller peşin olarak değerlendirilir.)

BANKADAN SATILIK DAİRE
Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Bir Eylül Sokak, No:39 Kiraz/İZMİR
İZMİR SATILIK DAİRE

Satın almak veya teklifte bulunmak isteyenler BURAYA TIKLAYINIZ

One thought on “Ziraat Bankası’ndan Satılık: 462 bin TL’ye acil satılık 2+1 apartman dairesi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir